opi logo colorMVSZ akkreditalt 01

ÖPI VITORLÁSTÁBOR AGÁRDON A VVSI-BEN
TÖBB MINT 20 ÉVE A VELENCEI-TÓNÁL!

Balogh Boglárka - Bogi

Balogh Boglárka vagyok, 22 éves. Gimnáziumi éveim után elvégeztem egy vitorlásedzői képzést, majd a Testnevelési Egyetemen folytattam tanulmányaimat, rekreáció-szervezés szakon. A sport jelenléte már kiskorom óta szerves részét képezi mind a sajátom, mind családom életének. Kiemelten szeretek síelni, röplabdázni és nem utolsó sorban vitorlázni. Először versenyzőként próbáltam ki magam a vitorlázás területén, végül az oktatás mellett kötöttem ki. Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni. Iskola mellett egy játszóházban dolgozom animátorként, így elmondhatom, hogy sikerült már kellő tapasztalatot gyűjtenem, ha a vitorlástáborokban nem lett volna elég időm rá. Számomra a táborokban eltöltött 5 hét az, ami erőt és kitartást ad addig, amíg ismét el nem érkezik az újabb nyár újabb 5 hete.

  • logo white
  • Balogh László(ÖPI): +36-30/970-13-66
    Bódy Ágnes: +36-30/248-73-66